Full episodes of the Odwróceni season 1 television series download and copy in mp4 mkv avi HD. Complete serials and all seasons.

Here you can download full episodes of Odwróceni season 1 tv series in high quality and low size. We will update this page with direct download links and complete tv packs. On this page you will find download links to Odwróceni season 1 television show.

WATCH NOW
Odwróceni season 1 poster WATCH NOW WATCH NOW

The first episode of the Documentary, series Odwróceni season 1 was released in by TVN. The TV show was created by and directed by . Actors in the cast include Kamilla Baar, Robert Więckiewicz, Andrzej Grabowski, Anna Dymna, Danuta Stenka. The avarenge rating on IMDB: is / 10. Series awards - .

Other seasons of the show

Series info

Odwróceni season 1 episode Manual & download Choices

Episode Guide

Episode 1

Odcinek 1

atmosphere evening:

Episode two

Odcinek two

air daily:

Episode 3

Odcinek 3

air daily:

Episode 4)

Odcinek 4)

atmosphere daily:

Episode 5

Odcinek 5

air daily:

Episode 6)

Odcinek 6)

atmosphere daily:

Episode 7

Odcinek 7

air daily:

W strzelaninie niegroźnie ranny zostaje Kowal. Rosjanie przez pewien czas ukrywają się un Blachy w garażu. Którejś nocy wychodzą perform dyskoteki I zabijają ochroniarza.

Policjanci obserwują gangsterów przemycających z Niemiec perform Polski papier perform produkcji Euro. Huba dowodzący akcją popełnia błąd I daje się gangsterom wyprowadzić w rod. Każe Sikorze wykorzystać układ ą Blachą, żeby odzyskać euro papier. Generał dzwoni perform szefa Pruszkowa I składa mu propozycję — policja obieca im święty spokój w związku z tą sprawą, jeśli oddadzą, to co sign ukradli.

Dwaj oficerowie pytają move o jego znajomość z Berią. Proszą, żeby rozejrzał się po mieszkaniu kolegi, bo podejrzewają move o powiązania z mafią.

Koleżanka ostrzega ją, że un takich mężczyzn miłość od nienawiści dzieli zaledwie mały krok.

Beria znajduje łuskę po naboju w palenisku kominka. Domyśla się, że Sikora odkrył jego tajemnicę. Sikora przyjeżdża na umówione spotkanie z Blachą. Z ciemności wyłania się jednak nie Blacha, a Beria. Zabójca mierzy perform niego z broni. Życie policjantowi ratuje Blacha, który w ostatniej chwili zabija Berię.

Episode 8)

Odcinek 8)

air day:

Episode 9

Odcinek 9

air daily:

Episode 10

Odcinek 10

atmosphere daily:

Szybki żąda od Mnicha zwrotu pieniędzy straconych na przemycie kokainy. Mnich buntuje się i wychodzi z zebrania. Przejmuje przetrzymywanego przez Szybkiego, Starszego Gołębia I oddaje move Ptaśkowi. W zamian Ptasiek obiecuje pomóc mu w pozbyciu się Szybkiego.

Na kolejnym spotkaniu zarządu Mnich twierdzi, że oddał syna Ptaśkowi, żeby zapobiec wojnie między gangami. Dochodzi perform otwartego konfliktu. Kowal i Rysiek stają po jego stronie. Nie chcą wejść w nowy interes Szybkiego- zaproponowany przez Senatora wielomilionowy przekręt z VATem.

Blacha prosi Cygę, żeby zaopiekował się Laurą. Wspólnie spędzany czas sprawia, że młody gangster I wdowa po Skalpelu, zaczynają się perform siebie zbliżać.

Sikora zauważa, że jest śledzony przez ABW. Wie, że agenci kontaktowali się z Marecką i wypytywali o jego kontakty z Berią.

Ozga dostaje od Ptaśka zdjęcia Gazdy rozmawiającego z Lewarem. Dziennikarz przekazuje te materiały Sikorze. Policjant zaczyna podejrzewać, że jego przyjaciel sprzedał się Lewarowi. Nie myli się. Lewar od dłuższego czasu płacił Gaździe, w zamian za informacje o czasu działaniach policji. Gazda chce zerwać układ z Lewarem. Gdy wraca ze spotkania z bandytą, na jego samochód najeżdża rozpędzona ciężarówka.

Episode 11

Odcinek 11

air evening:

Gazda trafia w krytycznym stanie perform szpitala. Sikora czuwa przy przyjacielu. W chwili powrotu świadomości, Gazda wyjawia Sikorze, że dał się kupić Lewarowi. Po tym wyznaniu umiera.

Szybki, żeby zdobyć pieniądze na przekręt z VAT’em, kasuje fundusz bezpieczeństwa grupy. Blacha jest w szoku. Wie, że Kowal i Mnich nie darują mu naruszenia rezerwy.

Mnich I Ptasiek ustalają program zabójstwa Szybkiego. Wybierają dzień, gdy szef gangu, będzie w Zakopanem na nartach.

Kowal I Rysiek próbują przekonać Cygę, żeby donosił im o ę wszystkich ruchach Blachy. Cyga stawia się. Sprzeciwiając się, wydaje na siebie wyrok.

Na pogrzebie Gazdy, Potocki informuje Sikorę, że lada dzień zacznie się zmasowany atak policji t gang Pruszkowski. Będzie potrzebował silnych dowodów przeciwko gangsterom.

W Gliwicach, Lewar I jego ludzie dokonują skoku t charge. Dochodzi perform strzelaniny, ktoś słyszy ksywę „Lewar”. Przyjeżdżają antyterroryści. Śmigłowcem przylatuje Sikora. AT pod dowództwem Sikory szturmuje financial institution. Sikora szuka Lewara, bo nie chce, żeby tajemnica Gazdy wyszła kiedykolwiek na jaw. Policjant zabija bandytę.

Szybki zostaje zastrzelony w Zakopanem.

Tego samego wieczoru, ktoś ostrzeliwuje dom Blachy. Na szczęście nikt nie zostaje ranny. Blacha pakuje Mirę I Kasię I wysyła je perform matki Miry, perform Łodzi. Sam postanawia ukryć się na jakiś czas w bezpiecznym miejscu. Gangster spotyka się z Sikorą I daje mu walizkę ze swoimi oszczędnościami- daje milionem złotych. Prosi proceed, żeby w razie jego śmierci, Sikora przekazał pieniądze Mirze.

Kowal i Rysiek świętują śmierć Szybkiego.

Blacha wyjeżdża z Warszawy. Na stacji benzynowej zamaskowany napastnik ogłusza go I wciąga perform furgonetki.

Episode 12

Odcinek 12

air day:

Episode 13

Odcinek 13

atmosphere daily:

Odwróceni season 1 backdrops

Leave a Reply