Full episodes of the Miodowe lata season 2 television series download and copy in mp4 mkv avi HD. Complete serials and all seasons.

Here you can download full episodes of Miodowe lata season 2 tv series in high quality and low size. We will update this page with direct download links and complete tv packs. On this page you will find download links to Miodowe lata season 1, 2, 3, 4, 5, 6 television show.

WATCH NOW

The first episode of the Comedy, series Miodowe lata season 1, 2, 3, 4, 5, 6 was released in 1999-03-25 by . The TV show was created by and directed by . Actors in the cast include Zofia Saretok. The avarenge rating on IMDB: is / 10. Series awards - .

Series info

Miodowe lata season 2 episode Manual & download Selections

Episode Guide

Episode 14

Niespodzianka urodzinowa

atmosphere evening: 1999-03-25

Karol z Tadziem znajdują dowód, iż Alina szykuje Karolowi przyjęcie urodzinowe. Ala zmienia jednak plany w ostatniej chwili, przenosząc imprezę na następny dzień…

Episode 15

Awans

atmosphere daytime: 1999-03-25

Karol namawia Tadzia, aby z determinacją walczył o podwyżkę.

Episode 16

Sierżant roku

air daytime: 1999-03-25

Tadzio Id Karol należą perform elitarnego klubu byłych sierżantów jednostek desantowych. Z tego powodu przygotowuje się perform ceremonii wręczenia nagród.

Episode 17

Pieskie życie

air day: 1999-03-25

Alina bierze szczeniaczka ze schroniska I zamierza się nim opiekować.

Episode 18

Lewa forsa

air day: 1999-03-25

Karol znalazł w tramwaju walizkę.

Episode 19

Eksmisja

air daytime: 1999-03-25

Karol Id Tadeusz dostają podwyżki czynszu.

Episode 21

Mój braciszek Karol

air evening: 1999-03-25

Karol zostaje zawieszony w pracy. Aby przetrwać, musi zgodzić się, by Alina poszła perform pracy. Jej nowy szef jest nią wyraźnie zainteresowany…

Episode 22

Lunatyk

air evening: 1999-03-25

Tadeusz jest lunatykiem. W rezultacie Karol spędza un Norka noce, aby move uchronić przed nocnymi wędrówkami.

Episode 23

Smak wolności

air day: 1999-03-25

Karol Id Tadek jadąc na doroczne spotkanie klubu sierżanta, muszą zabrać żony. W pociągu Norek dla żartów przykuwa się perform Karola kajdankami, do których, jak się okazuje, nie posiada kluczyka.

Episode 24

Przybysz z kosmosu

air day: 1999-03-25

W ramach “Balu Tramwajarza” organizowany ma być konkurs na najlepsze przebranie, a główna nagrodą jest 1000 zł. Chce je pożyczyć od Norka, ale okazuje się, że Tadek też ma ochotę na główną nagrodę i sam wypożycza kostium. Doprowadza to perform wielkiej kłótni.

Episode 25

Wspaniały kumpel

air daytime: 1999-03-25

Między Tadziem I Karolem dochodzi perform poważnej kłótni. Przyjaciele obrażają się na siebie. Krawczyk postanawia znaleźć sobie innego kolegę. Sprowadza więc perform domu Zenka. Nowy kumpel męża natychmiast naraża się Alinie. Wydaje się, że przyjaźń Tadzia i Karola została definitywnie zakończona. Wkrótce Norek ulega wypadkowi.

Episode 26

Magia sceny

air day: 1999-03-25

Podrzędny reżyser zarabiający na przedstawieniach charytatywnych wmawia Karolowi, że ma on wielki ability aktorski. Krawczyk w / wierzy I organizuje przedstawienie na rzecz Klubu Sierżanta.

Episode 27

Decydujący głos

air daytime: 1999-03-25

Karol chciałby zostać szefem warszawskiego oddziału Klubu Sierżanta. Przegrywa wybory jednym głosem i podejrzewa, że został on oddany przez Norka.

Episode 29

Odmienny stan

air day: 1999-03-25

Podczas kursu tramwajem, Karol zauważa, jak Alina I Danka wychodzą od ginekologa. Informuje o tym Norka. Ci kłócą się, która z małżonek jest w ciąży. Postanawiają się przygotować na narodziny dziecka.

Episode 30

Męska duma

air day: 1999-03-25

Karol spotyka swojego dawnego przyjaciela I opowiada mu, że jest szefem tramwajów miejskich. Gdy ten mówi mu, że przyjdzie perform niego perform biura, zdezorientowany Krawczyk postanawia prosić Marszałka o pomoc.

Episode 31

Dzikość serca

air daytime: 1999-03-25

Do kamienicy wprowadza się ciemnoskóry DJ z dyskoteki- Hakeem. Jego “dyskotekowy” styl bycia, a także wyjątkowa uprzejmość w stosunku perform kobiet wyraźnie imponują wszystkim mieszkankom kamienicy, w tym Alinie I Dance.

Episode 32

Opiekunka perform dziecka

air daytime: 1999-03-25

Alina postanawia kupić telefon. Karol jak zwykle jest przeciwny wszelkim zmianom i uważa, że nie stać ich na niego. Alinie przytrafia się okazja zarobienia piniędzy przy opiece na dzieckiem, o czym Karol nie ma zielonego pojęcia.

Episode 33

Duży miś

air daytime: 1999-03-25

Karol wraz z Tadkiem szukają sposobu na pieniądze. Wpadają na pomysł obstawienia wyścigów konnych. Wszystkim innym osobom będącym wówczas na wyścigach rozpowiadają by stawiali pulę na konia o imieniu “Duży Miś”, a sami są przekonani, że wygra koń o imieniu “Walencja” Id to właśnie na niego stawiają wszystkie pieniądze. Jednak wszystko zmienia się podczas wyścigu i zawody wygrywa “Duży Miś”.

Episode 34

Wielka szansa

air day: 1999-03-25

Marszałek zaprasza Karola I Tadka perform siebie perform domu, aby ci wytłumaczyli mu jak gra się w bilard. Karol postanawia wykorzystać szansę i przypodobać się szefowi. Niestety into Norek robi t Marszałku większe wrażenie…

Episode 36

Fatum Los Przeznaczenie

air evening: 1999-03-25

Karol uskarża się na bóle pleców, bierze wolne w pracy I mówi Alinie, że idzie perform lekarza. Jest into jednak wymówka, dzięki której może pójść której Tadziem na mecz. Dzięki szczęśliwemu zrządzeniu losu wygrywa tam 5000 zł. W ramach nagrody ma wystąpić w reklamie telewizyjnej. Gdy Alina poznaje prawdę, martwi się, że kiedy szef jej męża zobaczy ową reklamę w telewizji, wyrzuci Karola z pracy za kłamstwo.

Episode 37

Sprawa wielkiej wagi

air daytime: 1999-03-25

Inspektor BHP informuje Karola, że ten jest się za gruby, by prowadzić tramwaj. Za parę dni ma zgłosić się perform przychodni zakładowej na kontrolę wagi I musi perform tego czasu zrzucić kilka kilogramów. W przeciwnym razie straci pracę.

Episode 38

Alina I Blondyna

air evening: 1999-03-25

Szef Karola, odmienił swoje życie. Ma nowy dom i nową żonę. Krawczyk chcąc się przypodobać informuje szefa że zna wybitnego dekoratora wnętrz, który może fachowo ocenić wystrój domu. W tej roli ma wystąpić Tadek. Marszałek zaprasza ich na wieczór. Alina i Danka mają pretensje, że mężowie nigdzie ich nie zabierają więc panowie postanawiją iść razem z nimi. Jednak podczas wieczoru wcale nie interesują się żonami, gdyż są zajęci adorowaniem Pameli- uroczej, choć niezbyt inteligentnej żony Marszałka…

Episode 39

Wiecznie młodzi

air daytime: 1999-03-25

Alinka narzeka, że Karol podtatusiał. Karol postanawia udowodnić jej, że jest wiecznie młody i zaprasza ją na rolki. Sęk w tym, że nie potrafi jeździć, a mimo tego sądzi, że doświadczenie łyżwiarskie z młodości zupełnie wystarczy.

Episode 40

Pieśń strudzonego renifera

air: 1999-03-25

Zbliża się Wigilia. Karol postanawia nic przed Wigilią nie robić. Ala się z nim pokłóciła, przypomina mu o przedstawieniu w którym mają zagrać: oni i Norkowie. Karol z Tadkiem piszą piosenkę o strudzonym reniferze. Podczas ich występu przydarza się pewna niespodzianka…