Full episodes of the Miodowe lata season 1 television series download and copy in mp4 mkv avi HD. Complete serials and all seasons.

Here you can download full episodes of Miodowe lata season 1 tv series in high quality and low size. We will update this page with direct download links and complete tv packs. On this page you will find download links to Miodowe lata season 1, 2, 3, 4, 5, 6 television show.

WATCH NOW

The first episode of the Comedy, series Miodowe lata season 1, 2, 3, 4, 5, 6 was released in 1998-03-25 by . The TV show was created by and directed by . Actors in the cast include Zofia Saretok. The avarenge rating on IMDB: is / 10. Series awards - .

Series info

Miodowe lata season 1 episode Information & download Alternatives

Episode Guide

Episode 1

Żywe zwłoki

air evening: 1998-03-25

Karol Krawczyk, wskutek pomylenia wyników badań psa ze swoimi, uznaje, że jest śmiertelnie chory I zostało mu tylko pół roku życia. Sprzedaje swoją historię brukowej prasie, a po wyjaśnieniu pomyłki nie wie, jak się z tego wycofać, więc brnie dalej…

Episode two

List perform szefa

atmosphere evening: 1998-03-25

Karol Krawczyk zostaje zwolniony z pracy. Przychodzi perform domu zdruzgotany. Postanawia napisać listing do szefa. Po czym daje listing Tadziowi, aby move wysłał. Po jakimś czasie kolega Krawczyka przynosi rewelacyjną wiadomość: Karol został awansowany…

Episode 3

Głowa rodziny

atmosphere evening: 1998-03-25

Karol Krawczyk Id Tadzio Norek zostają zaczepieni przez dziennikarza I zapytani, kto jest głową rodziny. Karol wpada we all własne sidła. Nabierają perform Krawczyka szacunku.

Episode 4)

Kucharz przyszłości

air: 1998-03-25

Karol Krawczyk Id Tadzio Norek zaczynają prowadzić telezakupy w lokalnej stacji telewizyjnej. Są przekonani, że natychmiast się na tym wzbogacą, jednak into im nie wychodzi…

Episode 5

Kto PIT-a, jednak nie błądzi

atmosphere daytime: 1998-03-25

Karol zostaje wezwany perform urzędu skarbowego.

Episode 6)

Witaj mamo

air: 1998-03-25

Karol nie zgadza się na wizytę swojej teściowej, dlatego wprowadza się perform Norka. Powoduje into, że Danusia przeprowadza się perform Aliny. Wizyta teściowej może rozbić aż dwa małżeństwa…

Episode 7

Robot kuchenny

air: 1998-03-25

Krawczyk nie docenia trudu żony włożonego w domowe obowiązki, więc Id szuka dla siebie pracy, a Karolowi każe zatrudnić pomoc domową.

Episode 8)

Mocne plecy

air: 1998-03-25

Karol, chcąc uniknąć wyjazdu perform mamusi Aliny udaje, że jest chory, a Alina się w tym szybko orientuje. Później Karol idzie na mecz i naciąga sobie plecy.

Episode 9

Golfista

air day: 1998-03-25

Wraz z pojawieniem się nowego szefa w zajezdni krążą plotki, że Karol awansował na zastępcę kierownika ruchu. Rzecz tylko w tym, że świeżo mianowany kierownik Barczak niczego nie wie o jego istnieniu. Aby zadbać o właściwy wizerunek, Karol potwierdza, że interesuje się golfem. Nowy kierownik jest pasjonatem tej gry I zaprasza Krawczyka perform wspólnej rozgrywki. Karol nie może się poddać, wypożycza strój golfisty oraz trenuje pod okiem Tadzia zgodnie z zaleceniami popularnego poradnika.

Episode 10

Ptak na parapecie

air afternoon: 1998-03-25

Karol, obrażając teściową, traci na trzy tygodnie Alinę. Norek doradza mu, aby nagrał taśmę i wysłał kasetę swojej żonie. Ma into odwrotny skutek I Alina zamiast przyjść perform Karola, odchodzi od niego na zawsze…

Episode 11

Przed pierwszą gwiazdką

air evening: 1998-03-25

Krawczykowie szykują się perform świąt. Karol, jak zwykle oszczędzając kupił w kiosku szkatułkę, myśląc, że była ona własnością cesarza Japonii. Orientuje się kiedy Grzelakowa uprzedziła proceed, dając Alinie taką samą.

Episode 12

Na nowej drodze życia

air daytime: 1998-03-25

Stasiu – kolega z pracy Karola żeni się z siostrą Aliny – Agatką. Karol jako doświadczony mąż daje Stasiowi parę dobrych rad jeśli chodzi o małżeństwo. Stasiu z zadziwiającą dokładnością skorzystał z nich od razu po ślubie.

Episode 13

Karol Krawczyk S.A.

air evening: 1998-03-25

Karol jak zwykle boryka się z brakiem pieniędzy. Niespodziewanie jego mieszkanie odwiedza adwokat, który informuje proceed, że został wymieniony w testamencie pewnej bardzo bogatej staruszki, którą woził tramwajem. Karol spodziewa się wielkiego majątku.